Zeynep’ten 2 Ayda 2 Albüm!

Türk pop müziğinin başarılı ismi Zeynep, Yoğun stüdyo çalışması sonucunda 2013 Mayıs ayı içerisinde çıkardığı “Deli Gülüm” isimli single albümün üzerinden iki ay geçmeden yeni albüm “YALAN DOLAN” ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıktı. “Deli Gülüm” single albüm ile iyi bir çıkış yakalayan sanatçı “YALAN DOLAN” albümüyle de aynı başarıyı devam ettireceğe benziyor.

“Mehmedim” ve “İnadı Bırak” şarkılarıyla tanınan Zeynep, 90’lardan günümüze yükselişini aralıksız devam ettirmeye kararlı! Mayıs ayında çıkardığı “Deli Gülüm” isimli Single Pop Rock Albüm’e ek olarak “Yalan Dolan” ve “100 Desibel” adında iki yeni şarkı daha eklendi. Ayrıca Müzik severler tarafından beğeni kazanan “Alışkanlık Değilsin” isimli slow şarkı Meriç Demir’in Mix Editörlüğünde yeni versiyonuyla albümde yerini aldı. “Kutsal Mabedim” olarak adlandırdığı evinde müzik yaparken görüntülerinin de yer aldığı Zeynep’in “Deli Gülüm” isimli en son klip çalışması Yeni albümün çıkışıyla beraber Müzik kanallarında ekranlara gelmeye başladı. zeynep yalan dolan basin bulten 2Klip Polonez köyde orkestra ile performans görüntüleri de içeriyor. Yönetmenliğini Hülya ÖKSÜZ’ün yaptığı “Deli Gülüm” Klibinin Görüntü yönetmenliğini Kadir Yücel üstlendi.

Çalışmalarına aralıksız devam eden sanatçının önümüzdeki günlerde “Yalan Dolan” isimli şarkı için kamara karşısına geçmesi planlanıyor. “Yalan Dolan” isimli Albüm kitapçığının içerisinde yer alan yakın arkadaşları ve sanatçı dostlarından mesajlar bölümü Zeynep’e albüm sürprizi olarak hazırlanmış. Zerrin Özer, Yıldız Tilbe, Yeşim Salkım, Harun Kolçak, Rezzan Kiraz, Tayfun Duygulu, Cemil İpekçi, İbrahim Erkal gibi isimlerin yer aldığı sürpriz de Zeynep’e dair duygular kaleme alınmış.

1: Yalan Dolan (ft. Meriç Demir) (03:00)

(Söz-Müzik: Zeynep – Uzay Cengiz Ayna

2: 100 Desibel (ft. Meriç Demir) (03:42)

(Söz: Zeynep – Altuğ Bilsev – Müzik: Zeynep)

3: Alışkanlık Değilsin (Versiyon) (04:46)
ft.Meriç Demir) (Söz-Müzik: Zeynep – Uzay Cengiz Ayna
4: Deli Gülüm (Rock Versiyon) (04:01)

(Söz-Müzik: Zeynep – Düzenleme: Barış Bölükbaşı

5: Alışkanlık Değilsin (Rock Versiyon) (04:05)

(Söz-Müzik: Zeynep – Uzay Cengiz Ayna – Düzenleme: Barış bölükbaşı)